Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Kemaskini Pada: 24 Jun 2018
Versi 8.0.4b
Senarai Nama Pegawai Daerah Saratok
No. Nama Tahun
1 M.M. MAC PERSON (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
2 WILSON (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
3 TUAN KIS (Nama Samaran) (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
4 CPTTERAL (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
5 S.A.L. FURGESON (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
6 G.T. VAN (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
7 MORSE LEONARN KEARNEY 01.04.1930-31.10.1935
8 WHITE DENNIS CHARLES 01.11.1935-01.08.1941
9 DAEKES FRANCAIS BERNARD KINSTONS 02.08.1941-11.05.1947
10 WILSON WILLIAM CESAR BORON 12.05.1947-10.08.1948
11 BRUEN DESOMND LINGARD 09.11.1949
12 ABANG MUSTAPHA (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
13 M. ATON BIN SAJI (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
14 ABG. ZAINURIN (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
15 ABANG KARIM (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
16 ADENAN AMAN (rekod perkhidmatan tidak dapat dikesan)
17 MICHEAL TOYAD 02.02.1970-1973
18 MIHIDEN SEMAN 1973-1975
19 ABD. RASHID AZIZ 1976-1978
20 ABANG KAMARUDDIN BIN DATUK HAKIM MUHIDDIN 1978-SEPTEMBER 1980
21 ABANG ZAMHARI BIN DATUK ABANG ABU TALIP 01.10.1980-31.05.1985
22 HAJI DOLHAN BIN YUNUS 01.06.1985-31.08.1986
23 SEPAWI MUSTAPHA BIN HJ. SHIBLI 01.09.1986-31.10.1987
24 PHILIP HO THIN HUAT 01.01.1988-30.06.1988
25 SALLEH BIN YUSOP 01.07.1988-31.05.1992
26 LIMAN AK NUMPANG 01.06.1992-31.12.1993
27 MOHD. RAMZI BIN SULAIMAN JANUARI 1994--JANUARI 1996
28 CHAI MOI FONG FEBRUARI 1996-MAC 2000
29 ABDUL RAHMAN BIN HJ. MOHAMAD (Pemangku) 01.04.2000-17.01.2002
30 HENRY GINJOM AK. LAJIM 18.01.2002-31.11.2005
31 FRIDAY AK. BELIK (Pemangku) 05.12.2005-05.12.2006
32 DANIEL SUPIT 06.11.2006-05.03.2010
33 JULAIHI BIN KADIR 05.03.2010-25.08.2013
34 MOHD. IKHMAL ABDULLAH 26.08.2013 - SEKARANG